Kadry i płace online W biznesie liczy się wiedza

Skoncentruj się na tym co ważne, resztę zostaw nam!

Rozwijasz własny biznes i nie masz czasu na zajmowanie się sprawami kadrowymi? Nasi eksperci zrobią to za Ciebie, a Ty zyskasz czas na rzeczy rzeczywiście ważne dla Twojej firmy!

Z nami zyskujesz

Uproszczony kontakt z kadrową

Prosty generator umów

Moduł e-pracownik dla Twoich pracowników

Kontrola terminów związanych z pracownikami

Dane dostępne online 24/7

Bezpieczeństwo prawne i RODO

Elektroniczne akta osobowe

Reprezentacja podczas kontroli

Ważne terminy? Z nami, żaden Ci nie umknie!

W ramach współpracy otrzymujesz specjalnie dedykowanego opiekuna, specjalistę do spraw kadrowo-płacowych. To on, oraz system kadrowo-płacowy monitoruje ważne wydarzenia związane z realizacją ustawowych obowiązków pracodawcy. Powiadomienia o zbliżających się terminach wysyłane są przez e-mail i SMS. Możesz również zsynchronizować terminarz z kalendarzem Google. Dzięki temu, zawsze na czas otrzymujesz informacje o wysokości podatków i składek ubezpieczeniowych razem z wygodnym, elektronicznym narzędziem do ich opłacenia.

Dokumenty na wyciągnięcie ręki

Dzięki współpracy z nami oraz platformie kadry i płace online, zyskujesz dostęp do generatora wszelkiego rodzaju umów cywilnoprawnych oraz dokumentów związanych z zatrudnieniem. Nasze kadrowe tworzą również elektroniczne akta osobowe, dzięki czemu masz stały dostęp do dokumentów swoich pracowników. W naszej ofercie znajduje się również system e-pracownik, w ramach którego pracownicy mogą mieć dostęp do spraw, które ich dotyczą.

Z naszymi ekspertami możesz czuć się bezpiecznie

Korzystając z naszych usług, zyskujesz pewność, że dane osobowe Twoich pracowników przechowywane są w należyty sposób, zgodnie z wymogami prawnymi i RODO. Otrzymujesz również gwarancje porad eksperckich oraz reprezentację przez naszych specjalistów podczas kontroli.