Nie pozwolimy, aby sprawy
księgowo-kadrowe odciągnęły Cię od
prowadzenia firmy

Nadrzędną misją naszego biura jest wspieranie mikro i małych przedsiębiorców w trudnej sztuce prowadzenia biznesu. Chcemy, abyś dzięki nam mógł skupić się na rzeczach najważniejszych w swojej firmie, powierzając nam pozostałe kwestie. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy możesz osiągnąć znacznie więcej!

Działamy online

Wiemy jak ważny i cenny jest dla przedsiębiorcy czas, dlatego stworzyliśmy biuro w 100% online. Już nigdy nie będziesz musiał tracić czasu stojąc w korkach, by przywieźć dokumenty księgowej, czy szukać specjalistów, którzy udzielą Ci porad księgowo -podatkowo-prawnych. Z nami zyskujesz czas na rzeczy najważniejsze!

Ekspert Eido - to zobowiązuje

Wiemy jak wielkim zaufaniem musisz nas darzyć, by powierzyć nam w części zarządzanie swoją firmą. Bierzemy na siebie tę odpowiedzialność i dajemy gwarancję, że korzystasz z wiedzy i doświadczenia specjalistów znanych i cenionych w branży księgowo -kadrowej. To ludzie z pasją, którzy tworzą artykuły nie tylko na Poradnik Przedsiębiorcy, ale publikują je także w mediach zewnętrznych, jak Rzeczpospolita, Infor.pl, czy Bankier.pl.

Stawiamy na bezpieczeństwo

Byś mógł rozwijać swój biznes potrzebujesz bezpieczeństwa, a my Ci je dajemy. Bazując na naszym 25 letnim doświadczeniu i wiedzy pracowników, jesteśmy w stanie dobrać najlepsze rozwiązania księgowo-podatkowe dla Twojej firmy, a dodatkowo świadczyć usługi doradcze. Co więcej, naszą odpowiedzialność, a Twoje bezpieczeństwo potwierdzamy także wysokim ubezpieczeniem OC.

Indywidualny ekspert tylko dla Ciebie

Indywidualne podejście do każdego przedsiębiorcy to nasz znak rozpoznawczy. Każdy klient otrzymuje w ramach współpracy dedykowanego eksperta, z którym może kontaktować się w każdym czasie i z dowolnego miejsca na świecie, a to wszystko dzięki online-owemu charakterowi biura.